My Location

Contact David

6 + 12 =

This is really awesome training, never done such training before, and I am very satisfied! Short but powerful workouts!!

Tadas Ba

okio tipo treniruočių sistema su svoriais yra man visiškai nauja patirtis. Kas labiausiai patiko, tai kad pati treniruotė yra trumpa, visuomet įsivertinama kokia organizmo būklė prieš pradedant. Įdomu, tai, kad net praėjus kelioms dienoms po treniruotės, organizmas atsimena kiek ir kaip jis dirbo prieš tai ir jau sekantį kartą galima išspausti dar daugiau taip pagerinant raumens būklę. Svarbu, kad dirbant su šiuo treneriu yra užtikrinama 100% priežiūra ir motyvacija!💪 Sakyčiau, kad tai vienas iš saugiausių treniravimosi metodų, bet reikalaujantis užsispyrimo ir jėgų einant iki maksimumo. Rekomenduočiau tiems, kurie turi užsibrėžtą tikslą siekti🥇 Trumpai, greitai, efektyviai.👌

Edita Liaugaudiene

Great personal trainer! Excellent results gained with a 30 minutes session a week over the last 5 months through very intense workout; very flexible hours and great diet (meals) guide. Highly recommended!

Carla Savechi